Hakkımızda

Fix Design Mimarlık, yaşam alanlarına, dolayısıyla yaşamın kendisine değer katan proje ve uygulamalar üretiyor. Fix Design, genç ve dinamik ekibiyle tasarımdaki son trendlerin yakın takipçisi ve uygulayıcısıdır. Hayatı kolaylaştırmak ancak bunu yaparken konfor ve estetikten de taviz vermemek Fix Design’ın felsefesinin özünü oluşturur. Binaların kapılarının mutluluğa açılması için projelerinde “yaşam”ı merkeze alır. Bu merkezin etrafını çevre düzeninden kullanım kolaylığına, dayanıklı malzemeden göz alıcı mobilyalara, işlevsellikten estetiğe ve konfordan hijyene, diğer tüm mimari artı değerlerle dokuyarak zenginleştirir. Hem mimarlık hem de uygulama ofisi olmanın avantajıyla 360º hizmet üretir. Zamanın ruhunu yakalayan ve önüne geçen projeleriyle, eşine az rastlanır bir yaşam alanı deneyimi sunar.

Neden Fix Design

Hayat akıp giderken durup ona yetişmenizi beklemez. İçinde bulunduğumuz çağda zamanın ve yaşamın temposu daha önce hiç olmadığı kadar hızlandı. Bu tempoya ayak uydurabilmek için profesyonel destek almak kaçınılmaz. Fix Design, mimari ve tasarım alanında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm unsurlara profesyonel ve çok yönlü çözümler üretir.

Bir ofis, mağaza, dükkân, restoran ya da eve mi ihtiyacınız var? Projenin başlangıcından sonuna kadar tüm aşamaları Fix Design’ın deneyimli olduğu kadar yenilikçi ekibinin sihirli ellerinde. Mimari projelendirme ve uygulamada, beklentilerinizin de ötesine geçip hayallerinize erişmeniz uzak değil.

Duvarların rengini, kapıları, doğal ışığın geliş açısını, binanıza hangi mobilyaların yakışacağını ve diğerlerini düşünmek zorunda değilsiniz. Fix Design yaşam alanlarınızda ihtiyaç duyacağınız tüm alt başlıklar üzerinde incelikle düşünür, dengeyi esas alır, özenle çalışır.

Fix Design zamanın paha biçilemezliği karşısında onu doğru yönetmenizi önemser. Takvimlerin ve tarihlerin sadece başlangıçta konuşulduğu bir iş deneyimi ile hayatı ertelemenize izin vermez.

Fix Design Deneyiminin Mutlu Ettikleri

"Profesyonel işler, profesyoneller ile gerçekleşir."